Welcome to GoNdoR


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Welcome to GoNdoR

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

    Counter-Strike 1.6 Xtreme (XTCS)

    Da Silva
    Da Silva
    »Administrator«
    »Administrator«


    Mesaje Mesaje : 445
    Reputatie Reputatie : 0
    Varsta Varsta : 28
    Localizare Localizare : in the land of choices...
    Fun Stuff Fun Stuff : Viber....
    Feelings Feelings : sometimes good /:)

    Acceptat Counter-Strike 1.6 Xtreme (XTCS)

    Mesaj Scris de Da Silva Mar Noi 09, 2010 10:15 pm

    Counter-Strike 1.6 Xtreme (XTCS)

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Counter-Strike 1.6 Xtreme (XTCS) este o versiune "pimped-out", modificata a vechiului Counter-Strike 1.6. Versiuni inbunatatite a celui mai popular shooter sunt multe insa sunt slab dezvoltate, slab inbunatatite. Aceasta versiune are atuurile sale insa si dezavantaje....care predomina.

    GRAFICA

    Grafica din Counter-Strike 1.6 Xtreme (XTCS) este foarte bine pusa la punct. Modelele armelor, a playerilor sunt de calitate si aspectul lor este extraordinar. Avand in vedere ca ruleaza pe servere de Counter-Strike 1.6 normale hartile sunt neschimbate. Pe o scara de la 1 la 5 grafica merita un 4.

    SUNETELE

    Sunetele sunt complet schimbate, cred ca realizatorii noii versiuni (Xtcs.eu) nu au stiut ce fac. Noile sunete sunt haotice ca sa zic asa. Nu te poti orienta dupa aceste sunete chiar daca folosesti casti. Deasemenea la aruncarea unui Flashbang sau Smoke grenade un sunet ciudat iti zbarnaie in casti si iti distrage atentia de la joc. Pe o scara de la 1 la 5 sunetele, din punctul meu de vedere merita un 1.

    GAMEPLAY

    Aceeasi poveste ca la 1.6 doar ca gameplay-ul este influentat de mai multi factori. Cerintele jocului sunt aceeleasi ca la versiunea veche insa cand am instalat jocul si l-am incercat am observat ca are cateva ciudatenii. Tinta sare de colo-n colo de la distante mari, asta cred ca este de la grafica putin mai pretentioasa, deasemenea sunetele oribile iti afecteaza stilul de joc. Daca esti obisnuit sa joci cu casti nu iti recomand aceasta versiune.

    Overall aceasta versiune este reusita insa dezavantajele mari pe care le-am subliniat mai sus il fac "prea diferit". Nu cred ca o sa aiba succes. Insa este ceva diferit si merita atentia aventurierilor.


    INSTRUCTIUNI INSTALARE

    Odata inceputa instalarea o sa va ceara o parola.
    Parola este: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]




    [/center]

      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 10:37 am